SiGledal, 1. 4. 2021

Mario Uršič (1939-2021)

Umrl je eden najbolj dragocenih gledaliških umetnikov primorskega prostora, Mario Uršič.

Foto: Arhiv SSG Trst

Iz Slovenskega stalnega gledališča Trst je prišla žalostna novica, da se je poslovil tržaški režiser Mario Uršič, ki je pomembno zaznamoval primorsko gledališko ustvarjalnost. Iskreno sožalje družini, prijateljem in sodelavcem.

Kaja Cencelj, SiGledal, 13. 12. 2010
Nagrada, dobrodošel dvigovalec ega v težkih trenutkih
SiGledal/Maruša Mugerli Lavrenčič, 18. 7. 2019
Leja Jurišić in poletna križarjenja po SiGledalovem Repertoarju